Літня тераса кафе-піцерії "Best Family"

Адреса
Чернівці, проспект Незалежності, 109-Д
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 22:00
Зараз відкрито

Нарешті сталося те, чого ми так давно чекали! Після затяжного карантину і проливних травневих злив у Чернівці завітало яскраво-квітуче літо, із запахом свіжої зелені й легким диханням теплого вітерця. У таку погоду саме час потроху послабити самоізоляцію, і згадати про надзвичайно важливі справи, які ви давно збиралися зробити, але були змушені постійно відкладати.

На літній терасі кафе-піцерії "Best Family" можна надолужити все - і насолодитися кожним моментом Вашого літа!

best family кафе-піцерія
best family кафе-піцерія

З чого бажаєте почати: відзначити сімейні свята в колі рідних і близьких чи просто сходити на каву із друзями? До речі, Ви знаєте, що брак спілкування з близькими друзями погано позначається на здоров'ї людини, викликає безсоння і хронічну втому?  А при спілкуванні з друзями навпаки - знижується рівень тривоги і відбувається психологічна розрядка. А якщо посиденьки із друзями "приправити" вишуканими десертами в улюбленому закладі - тоді відпочинок можна вважати справді повноцінним! 

смаколики від Best Family
смаколики від Best Family

А ще на нашій літній терасі можна зустрічати ранок - солодно, смачно і поживно. Зокрема, спробуйте наш соковитий тонізуючий фреш - ми певні, це саме те, що зробить Ваш день кольоровим і сонячним!

фреші від Best family
фреші від Best family

Або ж заходьте на кавові лате з вишуканими сиропами, молочні коктейлі.. Чи, можливо, бажаєте чогось міцнішого? У "Best Family" кожен знайде ідеальний коктейль для себе - неважливо, солодкий, кислий, легкий, міцний, для "чоловічої розмови" чи для грайливого настрою та флірту. 

коктейлі від "Best Family"
коктейлі від "Best Family"

Завітайте на літню терасу кафе-піцерії "Best Family"! Ми відкриті для Вас і для Ваших побажань - і готові дивувати затишком та атмосферою!

Кафе-піцерія "Best Family" - до літа готові!