Доставка піци в Чернівцях

Адреса
Чернівці, проспект Незалежності, 109-Д
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 22:00
Зараз відкрито
Доставка піци в Чернівцях, фото-1

Як з'явилася доставка піци і кому в голову вперше прийшла така геніальна ідея, невідомо. Так само, як і невідомо, хто і кому доставив найпершу піцу в Чернівцях.

Однак, ми знаємо, хто і кому може доставити найсмачнішу піцу в Чернівцях. Відповідь проста: кому - звісно ж, Вам, хто - кафе-піцерія "Best Family"

Досі перебуваєте в самоізоляції і не хочете зайвий раз виходити з дому, щоб нікого не заразити і не захворіти самому? Завалені роботою в офісі так, що не маєте часу відлучитися від монітора - і мучаєтеся від голоду? "Best Family" прийде на допомогу!

доставка піци у Чернівцях
доставка піци у Чернівцях

Яку піцу Ви оберете? Поживну "Амерікано", пікантну "Цезар" чи супергостру "Діабло" з перцем чилі? А може, Ваш фаворит - це екзотична "Гавайська", солоно-солодкувата, з куркою і ананасами?

Best Family Pizza Чернівці
Best Family Pizza Чернівці

Піца - це коли не хочеться нічого ускладнювати. Це коли хочеться просто відірвати шматочок і думати про хороше. От ми і не хочемо нічого ускладнювати, із доставкою піци в нас усе просто: замовляйте в кілька кліків через електронний ресурс "Mister Am" або ж телефонуйте за номером 0 (99) 099-50-80 і замовляйте самовивіз.

До речі, при замовленні піцци з собою - знижка 10%.

Про інші "смачні" акції та пропозиції - запитуйте при оформленні замовлення! Ми Вас здивуємо - смачно та обов'язково!